Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Ania, Piotr i Tomek

Witamy z MelbournePiotr

 

Mamy się dobrze. Mieszka nam się wspaniale w spokojnej i sprawnie połączonej z reszta miasta dzielnicy Armadale (20 min tramwajem od plaży, 15 min. od centrum). Wynajmujemy "one bedroom flat" za rozsądna cenę.

 

Wszystkie formalności po przyjeździe okazały się banalnie proste do załatwienia (po polskich doświadczeniach trudno wręcz uwierzyć, ze urzędnicy są po to aby pomagać). Do luźnej atmosfery panującej na zajęciach tu w Australii już się przyzwyczailiśmy. Zajęcia w naszej szkole ACTH nabierają tempa (zwłaszcza u Piotra - marketing) i jesteśmy z nich zadowoleni. Dużo urozmaiceń.

Piotr

Wszyscy pracujemy od jakiegoś miesiąca. Nie było zbyt trudno znaleźć prace wśród tych najniżej płatnych, teraz rozpoczynamy mozolną wspinaczkę po drabinie awansu społecznego. Ogólnie jest coraz lepiej. Zaczyna się ocieplać, choć pogoda tu w Melbourne dalej nieprzewidywalna. Wszystko przed nami.

 

Dziękujemy bardzo za nieodzowna pomoc w organizacji tej wspanialej przygody "na końcu świata".

 

Pozdrawiamy serdecznie.

 

Ania, Piotr i Tomek

 

P.S. Przesiadka w Singapurze była niezapomnianym przeżyciem!

Logos_schools