Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Perth jako Australia Regionalna - łatwiejsza emigracja!

Bycie "Australią Regionalną" to mówiąc krótko łatwiejsza droga do uzyskania pobytu stałego w Australii, o ile aplikant zdecyduje się na pozostanie w ramach takiego obszaru. Australia dobrze wie, że miasta takie jak Sydney, czy Melbourne nie są z gumy i nie mogą wciąż przyjmować nowych emigrantów. Dąży się więc, że do tego, żeby zniwelować różnice pomiędzy gęstością zaludnienia, która w NSW, czy Victorii jest o niebo wyższa niż w WA, czy NT. Stąd też, rząd australijski uruchamia procedury, mające ograniczyć napływ nowych emigrantów na tereny bardziej zaludnione i skierować ich na te tereny, w których miejsca jest wystraczająco dużo. Stąd właśnie pomysł tworzenia specjalnych stref, w których stosowane są łagodniejsze przepisy odnoszące się głównie do stałego osiedlenia. Dotychczas jednak, obszary Australii Regionalnej (może poza Adelaide) nie były specjalnie w gestii zainteresowania potencjalnych emigrantów, więc sytuacja była patowa. Odkąd Perth dostało miano Australii Regionalnej, sytuacja się zmieniła i masa osób obecnie wybiera własnie stolicę WA, jako swoje miejsce osiedlenia.
My również polecamy Wam Perth, które uważamy za jedno z najlepszych miejsc do życia nie tylko w samej Australii, ale w ogóle na świecie. Zajmujące dotychczas 3 miejsce, wśród najbardziej popularnych destynacji w Australii (wśrod naszych klientów) Perth, tylko o włos przegrywa z Sydney, będącym przez lata niekwestionowanym liderem. Wróżymy, że jeszcze w tym roku to własnie Perth stanie się numerem 1 wśród wszystkich wyjeżdżających do Australii na wizy studenckie. 

Logos_schools