Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Beata z Melbourne

Przesylam serdeczne pozdrowienia i podziekowania dla Firmy Perfect, za zorganizowanie mojej nauki w najpiekniejszym miejscu na Ziemi. Melbourne jest cudowne! Bawie sie swietnie, duzo podrozuje, uwielbiam zapach oceanu, jest fantastyczny...beatka

Moja podroz byla dluga, z postojem w Japonii, ale dzieki temu moglam stanac w ojczyznie Samuraji i skosztowac oryginalnej sake:)

Jedyne co mi brakuje to dobrego polskiego piwka i normalnej pilki noznej:) Australijski VB jak i football jest trochu do gory nogami, zreszta nic dziwnego skoro to kraina Downunder:))"

 

Beata z Melbourne

 

 

P.S. To ja na kilku wypadach :)))

Logos_schools