Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Dominika z Perth

Dlaczego Australia? a dlaczego nie miec zamiast zimy lata, a jesienią gorącej wiosny.

 

Jeśli moglabym cofnąc czas to wyjazd do Australii bylby jedną z tych rzeczy ktorych nie zmienilabym. To wlaśnie wspaniali ludzie ktorzy towarzyszyli mi od samego początku sprawili ze ta wyprawa okazala sie byc niezwyklą przygodą. Wybralam Perth leżace w Zachodniej Australii bo jest to bezpieczne, czyste miast i skupia w sobie zalety dużej metropolii jak i miasteczka w ktorym kazdy szybko poczuje sie jak w domu. Dzieki firmie Perfekt ktorej, chcialabym podziekowac serdecznie za pomoc, nie mialam zadnego problemu z formalnosciami zwiazanymi z wyjazdem i zapisaniem sie do szkoly. Pomoc radosnej rezydentki Perfektu - Anii, okazala sie nieoceniona. Szybko zalatwilam formalnosci jak: zezwolenie na prace czy numer podatkowy ale rownież Ania pomogla mi zmienic zakwaterowanie.

Nie wszystko oczywiscie jest tak pieknie- praca wymaga troche zabiegow i cierpliwosci, a to jaką prace uda sie zalaleźc i jak szybko zależy od znajomosci jezyka, sezonu i szczescia. Ja za zarobione pieniadze przedlużylam sobie wize i polecialam do Cairns na wsch. wybrzezu by podroz swa zakończyc w Sydney.

Australia to najpiekniejsze miejsce dla nurkowania. Niczego nie da sie porównac do plywania wokol rafy koralowej, mnóstwa ryb, żólwi i meduz. Certifikaty PADI pozwola mi nurkowac na calym swiecie. Nurkowanie to dla mnie tak jak znaleźc sie gościnnie na ksieżycu gdzie miejscowi patrzą na Ciebie jak na powolnego dziwaka.

 

Dominika z Perth

Logos_schools