Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Edyta Pawlukiewicz

Witam serdecznie kierownictwo i pracownikow Perfectu, bylych, obecnych i  przyszlych Klientow Biura!

 

Od mojego wyjazdu do Australii minelo ponad poltora roku i mimo znaczacego uplywu czasu wciaz mam w pamieci tak dzien wyjazdu jak i wszystkie zwiazane z tym przygotowania. Pragne przekazac moje slowa uznania i podziekowania dla Perfectu za perfekcyjnie zorganizowany wyjazd, bezcenne rady i opieke na miejscu. Z pelna odpowiedzialnoscia polecam pelny pakiet uslug Biura - poczawszy od oferty wyjazdu poprzez wszelkie zwiazane z tym formalnosci wraz z zakupem biletu,edyta zakwaterowaniem w Australii i odbiorem z lotniska wlacznie. Wszystkim planujacym wyjazd do Australii sugeruje uwazne przestudiowanie informacji na stronie internetowej Perfectu. Zapewniam ze sa nie tylko rzetelne i obiektywne, ale i bardzo przydatne.

Logos_schools