Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Hubert

Mój przyjazd do Sydney.

 

Planowałem przyjechać do Aussie i od dłuższego czasu rozmawiałem z rożnymi szkołami i rożnymi agencjami tutaj w Sydney na temat zorganizowania mojego przyjazdu. Czas upływał a żadnych konkretów nie było widać. Trafiłem na stronę firmy Perfect. Zadzwoniłem, zapoznałem się z ich oferta i obecnie znajduje się w Sydney, gdzie chodzę do dobrej szkoły i mam fajną pracę. Współpraca z Perfectem była bardzo przyjemna wszystkie sprawy dotyczące wyjazdu jak: wiza, załatwienie mieszkania w Aussie, odbiór z lotniska i przelot były perfekcyjnie zorganizowane. W dodatku jako jedna z niewielu firm Perfect prowadzi szkolenia na temat wyjazdu do Aussie. Prowadzą to ludzie którzy mieli okazje być studentami w Aussie i udzielają bardzo dobrych i ważnych informacji przydatnych po przyjeździe do Aussie. Dzięki temu po moim przylocie do Sydney wiedziałem już co do czego i jak tutaj wszystko działa.

Wszystkim zainteresowanym nauka w Aussie zachęcam do współpracy z Perfectem, są kompetentni i dobrze zorganizowani.

 

Hubert

 

P.S. Ponizej ja na tle symboli Sydney!!!Galeria zdjęć

Logos_schools