Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Marcin

Witam

 

Z tej strony Marcin. Wyjechalem wraz z moja dziewczyna do Austalii 1,5 miesiaca temu. Chcialbym bardzo podziekowac za udzielona pomoc i wsparcie podczas organizacji wyjazdu do Sydney. Wszystko odbylo sie zgodnie z planem i jestesmy bardzo zadowoleni z uslug Panstwa firmy. Lot poprzez Londyn i Tokyo dostarczyl nam takze wiele pozytywnych wrazen i doswiadczen, choc byl nieco meczacy. Jednak byl tego warty. Polecam. W Sydney wlasnie mamy wakacje, mieszkamy w nowym miejscu i mamy prace, wiec jest OK.

Korzystajac z okazji zycze calej ekipe PERFECTU we Wroclawiu milych i radosnych SWIAT BOZEGO NARODZENIA i szczesliwego NOWEGO ROKU 2004.

Logos_schools