Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Marcin Smolarski

marcinMoja przygoda z biurem Perfect rozpoczęła się w lutym 2000 roku, kiedy to postanowiłem się wybrać turystycznie do Australii. Bardzo szybko, sprawnie i niedrogo udzielono mi pomocy w załatwieniu wizy turystycznej. Ponad to zaoferowano mi bilet lotniczy naprawdę po bardzo niskiej cenie (dla przykładu moja koleżanka z innego biura płaciła o ponad 20% więcej). Pan Janusz Pelizg pomógł mi zaplanować podróż i uwzględnił także najczystsze państwo świata – Singapur, w którym spędziłem trzy dni. Jeśli chodzi o pobyt w Australii to zdecydowanie należy stwierdzić, że jest to najpiękniejsze miejsce na świecie – myślę, że wiem co mówię, gdyż zwiedziłem prawie 30 krajów. Australia jest wspaniałym miejscem na naukę oraz wypoczynek. Ma wspaniałe piaszczyste plaże, bujną niespotykaną roślinność oraz przedziwne zwierzęta wraz wszędobylskimi kangurami. Australia to także bardzo ciekawy model życia. Ludzie nie są tak zapracowani jak w USA, są otwarci i pomocni. Naprawdę warto zwiedzić ten zakątek świata.

 

W roku 2002 wybrałem się na wyjazd Work&Travel, lecz bez pomocy biura Perfect. Piszę o tym, gdyż obecnie jadę po raz drugi. Tym razem z pomocą biura z Wrocławia. Jaka jest kolosalna różnica. W Perfekcie nikt nie zabiera mi paszportu, nikt nie każe mi kupować biletu (swoją drogą i tak zawsze załatwią najtańsze na rynku i to na niemieckim rynku!), nikt nie każe mi też jechać na pseudo spotkanie w NY. Tutaj układ jest jasny i czytelny. Konkretny przykład – na DS’a czekałem zaledwie 4 tygodnie, podczas gdy moi koledzy nie mają go do dziś. Całość kosztowała mnie o wiele taniej niż u innych jednorocznych biur, które znikają po sezonie. Naprawdę polecam korzystanie z usług firmy Perfect. Mam zadowolonych przyjaciół w Australii, którzy korzystali z pomocy biura,a co najważniejsze sam jestem zadowolonym klientem.

 

Pozdrawiam Marcin Smolarski

smolarsk@poczta.onet.pl

Logos_schools