Information Planet

Agencies
Information Planet

O nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – Pierwsi nasi klienci wyjechali do Australii w 1996 r., wiec nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

Wszystkie (17)Opinie

lejda

Cztery miesiące spędzone w Australii były dla mnie spełnieniem marzeń. Oz oczarowała mnie swoim pięknem, a Aussie pogodą ducha i stylem bycia. Cairns jest idealnym miejscem do nauki języka. Jest to niewielka miejscowość nad oceanem, w której gromadzi się młodzież z całego świata, by podziwiać Wielką Rafę Koralową i lasy tropikalne...

Czytaj dalej

Kontakt

Monika z Melbourne

Witam wszytkich,monika

 

Przede wszystkim chciałam serdecznie pozdrowić z Oz-landu i podziękować za wszelką pomoc jaka od Was otrzymałam oraz za zorganizowanie mojego wyjazdu.Bawię się niesamowicie. Szkoła daje w kość, na pracę też trzeba chwile poświęcić, ale zawsze znajdę jeszcze czas na przyjemności - a jest ich tu wiele. Niedawno wróciłam z prawie 1,5 miesięcznej podróży po całym wschodnim wybrzeżu, północnej, centralnej i południowej Australii. Całą Victorię zwiedziłam już wcześniej. Przyznam, że była to podróż mojego życia. Miejsca cudowne, przeżycia jak z bajki, niesamowita zabawa z ludźmi z całego świata.

 

Życzę miłego dnia dla całej ekipy.

 

Monika z Melbourne

 

Logos_schools